משלוחים לכל הארץ - לפרטים והזמנות: 054-6479069

בקניה מעל 600 שקלים משלוח חינם 

לפרטים והזמנות: 054-6363080

למה השייקים טובים למתאמנים

תקנון הרבלייף חבר עצמאי

אתר הרבלייף חבר עצמאי המופעל ע"י חבר עצמאי ומשמש גם בתור אתר מכירות לרכישת מוצרים לאורח חיים בריא.

 • האמור בתקנון זה בלשון זכר הוא לשם הנוחות בלבד והתקנון מתייחס לבני שני המינים באופן שווה.

רכישת מוצרים באתר זה כפופה לתנאים המפורטים למטה בתקנון זה 

רכישת מוצר/מוצרים באתר זה תהווה הצהרה מצד הלקוח כי הוא קרא את הוראות תקנון זה , הבין אותן והסכים להן. התקנון מהווה חוזה מחייב בין הלקוח למוכר. 


הרכישה

באתר זה נאפשר קניה מאובטחת ונוחה של המוצר באמצעות האינטרנט.

חובה לציין שניתן להזמין את המוצר ואם המוצר אזל במלאי הלקוח יקבל את כספו בחזרה באמצעות האינטרנט.

ניתן לרכוש עד גמר המלאי.

הרכישה של המוצר הינה באמצעות ביט או PAY או כרטיס אשראי והעסקה תתבצע לאחר אישורה ע"י חברת האשראי.

המחירים באתר כוללים מיסים כמו שנקבע בחוק .

חבר הרבלייף עצמאי שומר לעצמו את הזכות להפסיק את שיווק ומכירת המוצר בכל רגע נתון וכן לשלול זכות רכישה באתר המכירות על פי שיקול דעתו הבלעדית.


החזרת מוצרים וביטול עיסקה

ניתן למצע ביטול עסקה בכל זמן רק חובה לציין שאם הפריט נשלח לקונה אזי הקונה מחוייב במשלוח והוצאות נלוות , ניתן לבטל את העסקה באמצעות פניה טלפונית או בדואר אלקטרוני לשירות הלקוחות של החברה.

לביטול העסקה. במקרה שהביטול אושר – יש להשיב את המוצר לחברה כאשר כל העלויות הכרוכות בהחזרת המוצר תחולנה על הלקוח. החזרת המוצר תיעשה כשהוא באריזתו המקורית בצירוף החשבונית המקורית ושעדיין לא חלפו 14 יום מתאריך קבלת המוצר.

אם ביטול העסקה יתבצע לאחר שהלקוח כבר קיבל את המוצר לרשותו, הלקוח יישא בעלות משלוח המוצר חזרה לחברה, זאת בנוסף לדמי הביטול.

מדיניות ביטול העסקה המפורטת לעיל תחול רק ביחס למוצרים שנרכשו באתר. החברה לא תטפל בהחזרת מוצרים שנרכשו באמצעות מקור אחר.


אספקה והובלת המוצר

• החברה תדאג לאספקת המוצר ללקוח לכתובת שהוקלדה על ידו בעת ביצוע הרכישה באתר מכירות, תוך 3-5  ימי עסקים.

• החברה לא תהא אחראית לכל איחור ו/או עיכוב באספקה ו/או אי-אספקה, שנגרמה כתוצאה מכוח עליון ו/או מאירועים שאינם בשליטתה.

• משלוח המוצר יבוצע לכתובת שנמסרה ע"י הלקוח בעת הרכישה, ואין באפשרות הלקוח לאסוף את המוצר ממשרדי החברה/ או שהלקוח רשאי לאסוף את המוצר באופן עצמאי.

מחיר המוצר כולל את עלות המשלוח / אינו כולל את עלות המשלוח.

שירות לקוחות

• בכל שאלה או בירור לגבי המוצר, ניתן לפנות אל נציגי השירות של החברה בטלפון  054-6363080

חברה לא תהא אחראית לכל נזק ישיר או עקיף הנובע מהשימוש או השימוש השגוי במוצר לרבות כל נזק מקרי, מיוחד, עקיף או תוצאתי – ככל שהחוק מתיר זאת. על הלקוח חלה האחריות וכל סיכון וחובות עבור אובדן, נזק וחבלה לגופו ו/או לרכושו ו/או לרכושם ו/או לגופם של צדדים שלישיים, הנובעים מהשימוש ו/או אי השימוש במוצר, למעט במקרים בהם נקבע כי הנזק האמור נגרם עקב רשלנותה הבלעדית של החברה.אבטחת מידע ופרטיות

הרבלייף חבר עצמאי רשאית להשתמש במידע המופיע בטופס ורשאית לשלוח תוכן שיווקי על מנת להביא לך את המידע והשירותים המבוקשים, מידע זה לא יחשף ולא יעשה בו שימוש נוסף למטרות שיווקיות ללא ידיעת הקונה.

הרבלייף נוקטת באמצעי זהירות מקובלים על מנת לשמור, ככל האפשר, על סודיות המידע. במקרים שאינם בשליטת החברה ו/או הנובעים מכוח עליון, לא תהא החברה אחראית לכל נזק מכל סוג שהוא, ישר או עקיף, שייגרם ללקוח, אם מידע זה יאבד ו/או יעשה בו שימוש לא מורשה.

החברה מתחייבת שלא לעשות שימוש במידע המסופק לה ע"י הקונים אלא על מנת לאפשר את הרכישה באתר מכירות ובהתאם לכל דין.

• כפתור "קנה"/"שלח" יש משום הסכמה לחברת הרבלייף חבר עצמאי או למי מטעמה לעשות שימוש במידע אישי זה על מנת לספק לך מידע על המוצרים ומידע נוסף באמצעות אימייל או אחר, על שירותים ומשאבים הקשורים למוצרים של החברה הרבלייף. בנוסף, ניתן יהיה להשתמש במידע אישי זה למטרות סקר שוק. באם תחפצן להסיר בכל עת את פרטייך האישיים מרשימת התפוצה של החברה התקשרו לטלפון: 054-6363080 באמצעות לחיצה על כפתור "קנה"/"שלח" אני מאשר בחתימתי את הטופס ואת תנאיו.

קניין רוחני

• כל זכויות הקניין הרוחני באתר אינטרנט זה הינן רכושה הבלעדי של החברה  הרבלייף חבר עצמאי

• אין להעתיק, לשכפל, להפיץ, לפרסם או להשתמש בכל דרך אחרת במידע כלשהו מן האתר ו/או מאתר מכירות זה, אלא אם ניתנה הסכמה לכך מראש ובכתב מטעם החברה.

דין וסמכות שיפוט

• פרשנותו ואכיפתו של תקנון זה ו/או כל פעולה או סכסוך הנובע ממנו יעשו בהתאם לדין הישראלי בלבד ולבית המשפט המוסמך באחד מהמחוזות תל אביב-יפו, חיפה, ירושלים או ב"ש תהא מסורה סמכות השיפוט הבלעדית.


טואול - בניית אתרים