משלוחים לכל הארץ - לפרטים והזמנות: 054-6479069

בקניה מעל 600 שקלים משלוח חינם 

לפרטים והזמנות: 054-6363080

 אורח חיים בריא,

בת 44 ואמא ל- 3 ילדים.

בגיל 42 הבנתי שאני הולכת לכיוון לא נכון מבחינת אורח חיים בריא , אוכלת הרבה ג'נק , אוהבת מתוקים וכמובן פחמימות בכל צורה ,יום אחד הבנתי שהאוכל שולט בי במקום שאני אשלוט בו ,הייתי מביטה במראה והייתי מתאכזבת, כמובן שתמיד אמרתי אם היה איזה מוצר שיעצור לי את התיאבון אני רצה לקנות אותו ובנוסף בדקתי האם אפשרי לעשות שאיבת שומן ככה זה יחסוך לי את כל הבלאגן (חייבת לציין שהבטחון העצמי שלי היה ירוד ולא הייתי מוכנה לצאת מהבית).

יום אחד התקשרה חברה ואמרה לי בעדינות את חייבת להכנס למשפחת הרבלייף ( יש הרבה דעות קדומות על המוצר לכן חששתי ), היא אמרה לי בואי תשקלי ואז תראי מה המטרה שלך וכמה את צריכה להוריד , כמובן מתוך כבוד לא יכולתי לסרב לה ונשקלתי וזה היום ששינה את חיי לנצח.

נכנסתי לתוכנית עם עוד בנות שצורכות את המוצר וראיתי יום אחרי יום שבאמת זה משפיע עלי , אני שותה יותר ומרגישה רעננה והדבר החשוב ביותר שירדו החשקים למתוקים ופחמימות, בחצי שנה הורדתי 14 ק"ג ו – 30 ס"מ בהיקפים ובינינו הדבר החשוב ביותר שהבטחון העצמי שלי עלה פלאים (סוף סוף בבריכה ובלי להתבייש).

כך הרבלייף נכנס לי לחיים ואז הבנתי כמו שעזרו לי אני חייבת לעזור לאחרים התפטרתי מהעבודה ולקחתי על עצמי משימה לנסות לעזור לכל אחד לחיות בריא ועם ביטחון עצמי. כך הרבלייף נכנס לי לחיים .

טואול - בניית אתרים